SM104023305FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM104023305FE
SM104023305FE
型号
SM104023305FE
品牌
Ohmite
描述
RES 33M OHM 1% 2.5W RADIAL
数据表
SM104023305FE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM104023305FE
内容 *
    SM104023305FE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance33 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.000" L x 0.070" W (25.40mm x 1.78mm)
    Height - Seated (Max)0.250" (6.35mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C