SM104021505KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM104021505KE
SM104021505KE
型号
SM104021505KE
品牌
Ohmite
描述
RES 0.015 OHM 10% 2.5W RADIAL
数据表
SM104021505KE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM104021505KE
内容 *
    SM104021505KE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance15 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.000" L x 0.070" W (25.40mm x 1.78mm)
    Height - Seated (Max)0.250" (6.35mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C