SM102031007F4
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM102031007F4
SM102031007F4
型号
SM102031007F4
描述
RES 1 GOHM 1% 1W RADIAL
数据表
SM102031007F4.pdf
交付服务
SM102031007F4
内容 *
    SM102031007F4 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance1 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient100ppm/°C