RX-1M2506K
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
RX-1M2506K
RX-1M2506K
型号
RX-1M2506K
描述
RES 250M OHM 10% 1/2W AXIAL
数据表
RX-1M2506K.pdf
交付服务
RX-1M2506K
内容 *
    RX-1M2506K 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Resistance250 MOhms
    CompositionMetal Oxide Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.197" Dia x 1.875" L (5.00mm x 47.63mm)
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C