RWR89S6R49BMS73
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
RWR89S6R49BMS73
RWR89S6R49BMS73
型号
RWR89S6R49BMS73
描述
RES 6.49 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
数据表
RWR89S6R49BMS73.pdf
交付服务
RWR89S6R49BMS73
内容 *
    RWR89S6R49BMS73 规格
    FeaturesMilitary, Moisture Resistant
    Tolerance±0.1%
    Resistance6.49 Ohms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure RateM (1%)
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 250°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C