RWR89S22R1DSB12
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
RWR89S22R1DSB12
RWR89S22R1DSB12
型号
RWR89S22R1DSB12
描述
RES 22.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
数据表
RWR89S22R1DSB12.pdf
交付服务
RWR89S22R1DSB12
内容 *
    RWR89S22R1DSB12 规格
    FeaturesMilitary, Moisture Resistant
    Tolerance±0.5%
    Resistance22.1 Ohms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure RateS (0.001%)
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 250°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±30ppm/°C