RNR65K1304FRR64
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
RNR65K1304FRR64
RNR65K1304FRR64
型号
RNR65K1304FRR64
描述
RES 1.3M OHM 1% 1/2W AXIAL
数据表
RNR65K1304FRR64.pdf
交付服务
RNR65K1304FRR64
内容 *
    RNR65K1304FRR64 规格
    FeaturesMilitary, Moisture Resistant
    Tolerance±1%
    Resistance1.3 MOhms
    CompositionMetal Film
    Part StatusActive
    Failure RateR (0.01%)
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-65°C ~ 175°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C