RN60D33R2FRSL
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
RN60D33R2FRSL
RN60D33R2FRSL
型号
RN60D33R2FRSL
描述
RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
数据表
RN60D33R2FRSL.pdf
交付服务
RN60D33R2FRSL
内容 *
    RN60D33R2FRSL 规格
    Tolerance±1%
    Resistance33.2 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.25W, 1/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-65°C ~ 175°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C