MOX93022505FVE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX93022505FVE
MOX93022505FVE
型号
MOX93022505FVE
品牌
Ohmite
描述
RES 25M OHM 1% 7.5W AXIAL
数据表
MOX93022505FVE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX93022505FVE
内容 *
    MOX93022505FVE 规格
    SeriesSuper-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance25 MOhms
    CompositionMetal Oxide Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)7.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 225°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C