MOX93022005JVE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX93022005JVE
MOX93022005JVE
型号
MOX93022005JVE
描述
RES 20M OHM 5% 7.8W AXIAL
数据表
MOX93022005JVE.pdf
交付服务
MOX93022005JVE
内容 *
    MOX93022005JVE 规格
    SeriesSuper-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Moisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance20 MOhms
    CompositionMetal Oxide Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)7.8W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.323" Dia x 2.047" L (8.20mm x 52.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 225°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C