MOX92022505FTE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX92022505FTE
MOX92022505FTE
型号
MOX92022505FTE
描述
RES 25M OHM 1% 5W AXIAL
数据表
MOX92022505FTE.pdf
交付服务
MOX92022505FTE
内容 *
    MOX92022505FTE 规格
    SeriesSuper-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance25 MOhms
    CompositionMetal Oxide Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.315" Dia x 1.457" L (8.00mm x 37.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 225°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C