MOX5002701JSE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX5002701JSE
MOX5002701JSE
型号
MOX5002701JSE
描述
RES 2.7K OHM 5% 3W AXIAL
数据表
MOX5002701JSE.pdf
交付服务
MOX5002701JSE
内容 *
    MOX5002701JSE 规格
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance2.7 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±200ppm/°C