MOX500160RJSE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX500160RJSE
MOX500160RJSE
型号
MOX500160RJSE
描述
RES 160 OHM 5% 3W AXIAL
数据表
MOX500160RJSE.pdf
交付服务
MOX500160RJSE
内容 *
    MOX500160RJSE 规格
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance160 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±200ppm/°C