MOX5001203JSE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX5001203JSE
MOX5001203JSE
型号
MOX5001203JSE
描述
RES 120K OHM 5% 3W AXIAL
数据表
MOX5001203JSE.pdf
交付服务
MOX5001203JSE
内容 *
    MOX5001203JSE 规格
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance120 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±200ppm/°C