MOX5001001GKE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX5001001GKE
MOX5001001GKE
型号
MOX5001001GKE
描述
RES 1K OHM 2% 3W AXIAL
数据表
MOX5001001GKE.pdf
交付服务
MOX5001001GKE
内容 *
    MOX5001001GKE 规格
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±2%
    Resistance1 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±350ppm/°C