MOX300002006JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX300002006JE
MOX300002006JE
型号
MOX300002006JE
描述
RES 200M OHM 5% 1/2W AXIAL
数据表
MOX300002006JE.pdf
交付服务
MOX300002006JE
内容 *
    MOX300002006JE 规格
    Tolerance±5%
    Resistance200 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient200ppm/°C