MOX200006654FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX200006654FE
MOX200006654FE
型号
MOX200006654FE
描述
RES 6.65M OHM 1% 1/4W AXIAL
数据表
MOX200006654FE.pdf
交付服务
MOX200006654FE
内容 *
    MOX200006654FE 规格
    Tolerance±1%
    Resistance6.65 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.25W, 1/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.087" Dia x 0.256" L (2.20mm x 6.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C