MOX200002505JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX200002505JE
MOX200002505JE
型号
MOX200002505JE
描述
RES 25M OHM 5% 1/4W AXIAL
数据表
MOX200002505JE.pdf
交付服务
MOX200002505JE
内容 *
    MOX200002505JE 规格
    Tolerance±5%
    Resistance25 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.25W, 1/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.087" Dia x 0.256" L (2.20mm x 6.50mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C