MOX1125231008F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX1125231008F
MOX1125231008F
型号
MOX1125231008F
描述
RES 10 GOHM 1% 1.5W AXIAL
数据表
MOX1125231008F.pdf
交付服务
MOX1125231008F
内容 *
    MOX1125231008F 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance10 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C