MOX1125231004KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX1125231004KE
MOX1125231004KE
型号
MOX1125231004KE
描述
RES 1M OHM 10% 1.5W AXIAL
数据表
MOX1125231004KE.pdf
交付服务
MOX1125231004KE
内容 *
    MOX1125231004KE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance1 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C