MOX1125225005GE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX1125225005GE
MOX1125225005GE
型号
MOX1125225005GE
品牌
Ohmite
描述
RES 50M OHM 2% 1.4W AXIAL
数据表
MOX1125225005GE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX1125225005GE
内容 *
    MOX1125225005GE 规格
    SeriesMini-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±2%
    Resistance50 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C