MOX-JN-021503J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-JN-021503J
MOX-JN-021503J
型号
MOX-JN-021503J
描述
RES 150K OHM 5% 75W RADIAL
数据表
MOX-JN-021503J.pdf
交付服务
MOX-JN-021503J
内容 *
    MOX-JN-021503J 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±5%
    Resistance150 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)75W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.770" Dia x 8.000" L (19.56mm x 203.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C