MOX-J-022003K
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-J-022003K
MOX-J-022003K
型号
MOX-J-022003K
描述
RES 200K OHM 10% 75W RADIAL
数据表
MOX-J-022003K.pdf
交付服务
MOX-J-022003K
内容 *
    MOX-J-022003K 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance200 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)75W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.770" Dia x 8.000" L (19.56mm x 203.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C