MOX-J-015005J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-J-015005J
MOX-J-015005J
型号
MOX-J-015005J
描述
RES 50M OHM 5% 75W AXIAL
数据表
MOX-J-015005J.pdf
交付服务
MOX-J-015005J
内容 *
    MOX-J-015005J 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance50 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)75W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.770" Dia x 8.000" L (19.56mm x 203.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient50ppm/°C