MOX-HN-042001FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-HN-042001FE
MOX-HN-042001FE
型号
MOX-HN-042001FE
描述
RES 2K OHM 1% 50W AXIAL
数据表
MOX-HN-042001FE.pdf
交付服务
MOX-HN-042001FE
内容 *
    MOX-HN-042001FE 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance2 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)50W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.770" Dia x 6.000" L (19.56mm x 152.40mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient50ppm/°C