MOX-H-012005K
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-H-012005K
MOX-H-012005K
型号
MOX-H-012005K
描述
RES 20M OHM 10% 50W AXIAL
数据表
MOX-H-012005K.pdf
交付服务
MOX-H-012005K
内容 *
    MOX-H-012005K 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance20 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)50W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.770" Dia x 6.000" L (19.56mm x 152.40mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient50ppm/°C