MOX-G-021004JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-G-021004JE
MOX-G-021004JE
型号
MOX-G-021004JE
描述
RES 1M OHM 5% 40W RADIAL
数据表
MOX-G-021004JE.pdf
交付服务
MOX-G-021004JE
内容 *
    MOX-G-021004JE 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance1 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)40W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.770" Dia x 4.500" L (19.56mm x 114.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C