MOX-G-011005J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-G-011005J
MOX-G-011005J
型号
MOX-G-011005J
描述
RES 10M OHM 5% 40W AXIAL
数据表
MOX-G-011005J.pdf
交付服务
MOX-G-011005J
内容 *
    MOX-G-011005J 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance10 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)40W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.770" Dia x 4.500" L (19.56mm x 114.30mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient50ppm/°C