MOX-F-011505F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-F-011505F
MOX-F-011505F
型号
MOX-F-011505F
品牌
Ohmite
描述
RES 0.015 OHM 1% 25W AXIAL
数据表
MOX-F-011505F.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX-F-011505F
内容 *
    MOX-F-011505F 规格
    SeriesPower-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance15 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)25W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.770" Dia x 3.000" L (19.56mm x 76.20mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient50ppm/°C