MOX-750235006FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-750235006FE
MOX-750235006FE
型号
MOX-750235006FE
描述
RES 500M OHM 1% 1W AXIAL
数据表
MOX-750235006FE.pdf
交付服务
MOX-750235006FE
内容 *
    MOX-750235006FE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance500 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 0.880" L (4.19mm x 22.35mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C