MOX-750233005FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-750233005FE
MOX-750233005FE
型号
MOX-750233005FE
描述
RES 30M OHM 1% 1W AXIAL
数据表
MOX-750233005FE.pdf
交付服务
MOX-750233005FE
内容 *
    MOX-750233005FE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance30 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 0.880" L (4.19mm x 22.35mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C