MOX-750221004GE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-750221004GE
MOX-750221004GE
型号
MOX-750221004GE
品牌
Ohmite
描述
RES 1M OHM 2% 0.7W AXIAL
数据表
MOX-750221004GE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX-750221004GE
内容 *
    MOX-750221004GE 规格
    SeriesMini-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±2%
    Resistance1 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.7W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.140" Dia x 0.820" L (3.56mm x 20.83mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C