MOX-5N-132505FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-5N-132505FE
MOX-5N-132505FE
型号
MOX-5N-132505FE
描述
RES 25M OHM 1% 6W AXIAL
数据表
MOX-5N-132505FE.pdf
交付服务
MOX-5N-132505FE
内容 *
    MOX-5N-132505FE 规格
    SeriesMaxi-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance25 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)6W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.345" Dia x 5.140" L (8.76mm x 130.56mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C