MOX-5N-124005F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-5N-124005F
MOX-5N-124005F
型号
MOX-5N-124005F
描述
RES 40M OHM 1% 12.5W AXIAL
数据表
MOX-5N-124005F.pdf
交付服务
MOX-5N-124005F
内容 *
    MOX-5N-124005F 规格
    SeriesMaxi-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance40 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)12.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 5.120" L (7.87mm x 130.05mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C