MOX-5-121004F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-5-121004F
MOX-5-121004F
型号
MOX-5-121004F
品牌
Ohmite
描述
RES 1M OHM 1% 12.5W AXIAL
数据表
MOX-5-121004F.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX-5-121004F
内容 *
    MOX-5-121004F 规格
    SeriesMaxi-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance1 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)12.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 5.120" L (7.87mm x 130.05mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C