MOX-400232226DE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-400232226DE
MOX-400232226DE
型号
MOX-400232226DE
描述
RES 222M OHM 0.5% 3/4W AXIAL
数据表
MOX-400232226DE.pdf
交付服务
MOX-400232226DE
内容 *
    MOX-400232226DE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±0.5%
    Resistance222 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 0.582" L (4.19mm x 14.78mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C