MOX-400231806J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-400231806J
MOX-400231806J
型号
MOX-400231806J
描述
RES 180M OHM 5% 3/4W AXIAL
数据表
MOX-400231806J.pdf
交付服务
MOX-400231806J
内容 *
    MOX-400231806J 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance180 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C