MOX-400231003KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-400231003KE
MOX-400231003KE
型号
MOX-400231003KE
描述
RES 100K OHM 10% 3/4W AXIAL
数据表
MOX-400231003KE.pdf
交付服务
MOX-400231003KE
内容 *
    MOX-400231003KE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance100 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.165" Dia x 0.582" L (4.19mm x 14.78mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C