MOX-400222505FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-400222505FE
MOX-400222505FE
型号
MOX-400222505FE
描述
RES 25M OHM 1% 0.35W AXIAL
数据表
MOX-400222505FE.pdf
交付服务
MOX-400222505FE
内容 *
    MOX-400222505FE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance25 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.35W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.140" Dia x 0.510" L (3.56mm x 12.95mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C