MOX-400221005KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-400221005KE
MOX-400221005KE
型号
MOX-400221005KE
描述
RES 10M OHM 10% 0.35W AXIAL
数据表
MOX-400221005KE.pdf
交付服务
MOX-400221005KE
内容 *
    MOX-400221005KE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance10 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.35W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.140" Dia x 0.510" L (3.56mm x 12.95mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 220°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C