MOX-4-131009F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-4-131009F
MOX-4-131009F
型号
MOX-4-131009F
描述
RES 100 GOHM 1% 5W AXIAL
数据表
MOX-4-131009F.pdf
交付服务
MOX-4-131009F
内容 *
    MOX-4-131009F 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance100 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.345" Dia x 4.140" L (8.76mm x 105.16mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C