MOX-4-131001JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-4-131001JE
MOX-4-131001JE
型号
MOX-4-131001JE
描述
RES 1K OHM 5% 5W AXIAL
数据表
MOX-4-131001JE.pdf
交付服务
MOX-4-131001JE
内容 *
    MOX-4-131001JE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance1 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.345" Dia x 4.140" L (8.76mm x 105.16mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C