MOX-4-121474FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-4-121474FE
MOX-4-121474FE
型号
MOX-4-121474FE
品牌
Ohmite
描述
RES 1.47M OHM 1% 10W AXIAL
数据表
MOX-4-121474FE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
MOX-4-121474FE
内容 *
    MOX-4-121474FE 规格
    SeriesMaxi-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance1.47 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)10W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 4.120" L (7.87mm x 104.65mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C