MOX-300001006F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-300001006F
MOX-300001006F
型号
MOX-300001006F
描述
RES 100M OHM 1% 1/2W AXIAL
数据表
MOX-300001006F.pdf
交付服务
MOX-300001006F
内容 *
    MOX-300001006F 规格
    Tolerance±1%
    Resistance100 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusObsolete
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient100ppm/°C