MOX-3-135006FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-3-135006FE
MOX-3-135006FE
型号
MOX-3-135006FE
描述
RES 500M OHM 1% 4W AXIAL
数据表
MOX-3-135006FE.pdf
交付服务
MOX-3-135006FE
内容 *
    MOX-3-135006FE 规格
    SeriesMaxi-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance500 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.345" Dia x 3.140" L (8.76mm x 79.76mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±100ppm/°C