MOX-3-127005J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-3-127005J
MOX-3-127005J
型号
MOX-3-127005J
描述
RES 70M OHM 5% 7.5W AXIAL
数据表
MOX-3-127005J.pdf
交付服务
MOX-3-127005J
内容 *
    MOX-3-127005J 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance70 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)7.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 3.120" L (7.87mm x 79.24mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C