MOX-2-135004JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-2-135004JE
MOX-2-135004JE
型号
MOX-2-135004JE
描述
RES 5M OHM 5% 3W AXIAL
数据表
MOX-2-135004JE.pdf
交付服务
MOX-2-135004JE
内容 *
    MOX-2-135004JE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance5 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 2.120" L (7.87mm x 53.85mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C