MOX-2-132004FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-2-132004FE
MOX-2-132004FE
型号
MOX-2-132004FE
描述
RES 2M OHM 1% 3W AXIAL
数据表
MOX-2-132004FE.pdf
交付服务
MOX-2-132004FE
内容 *
    MOX-2-132004FE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance2 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 2.120" L (7.87mm x 53.85mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C