MOX-2-123005J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-2-123005J
MOX-2-123005J
型号
MOX-2-123005J
描述
RES 30M OHM 5% 5W AXIAL
数据表
MOX-2-123005J.pdf
交付服务
MOX-2-123005J
内容 *
    MOX-2-123005J 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance30 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 2.120" L (7.87mm x 53.85mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C