MOX-1-134004FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-1-134004FE
MOX-1-134004FE
型号
MOX-1-134004FE
描述
RES 4M OHM 1% 2W AXIAL
数据表
MOX-1-134004FE.pdf
交付服务
MOX-1-134004FE
内容 *
    MOX-1-134004FE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance4 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.311" Dia x 1.126" L (7.90mm x 28.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C